Kraków kłębi się dzień i noc, ale w najwyższym stopniu w nocy. Mieszkańcy gromadnie wybywają w okolice rynku i chcą potańczyć. Nocny Kraków zapewnia ciągły dopływ wszelkiego rodzaju rozrywek. Pokuszę się o stwierdzenie, że Kraków jest bardziej nocny niż dzienny.

Jeśli wybierzesz się do Krakowa i będziesz miał ochotę dojrzeć, jak wygląda wieczorne życie, to nie mogłeś trafić lepiej. Kraków cechują mnogie restauracje, puby, kawiarenki i kluby. W pobliżu rynku w prawie każdej bramie znajduje się lokal, który da możliwość Ci się odprężyć, napić powoli kawusi lub potańczyć na parkiecie. Miejscowe restauracje oferują dania bez mała z całego świata, a dyskoteki mają przeróżną muzykę. Ośmielę się stwierdzić, że każdy turysta odnajdzie coś doskonałego dla siebie.

W Krakowie można imprezować i nie tylko

Opowiadając o rozrywce w Krakowie złym pomysłem jest nie powiedzieć o Kazimierzu w Krakowie. Dystrykt Kazimierz to istotne miejsce w tym mieście. Położone są tutaj niesłychanie sympatyczne knajpki i atrakcyjne dyskoteki. Kazimierz posiada wyjątkową specyfikę i mentalność.

A oto polecane miejscówki: House of Beer to położenie, w którym spróbujesz piwa z wielu regionów krajowych i z zagranicy. Knajpa posiada wielki wybór tych napojów. Stary Port to klub o żakowskich klimatach. Wesołe rytmy i piwo z syropem imbirowym są tu popularne. Café Młynek to interesująca knajpka, która podaje z polotem kawę oraz przeróżne drinki.