Kraków bez dwóch zdań jest miastem niezmiernie chętnie wybieranym przez podróżników. O jego sile informują statystyki, które pokazują wyraźnie, że zarówno Polacy, jak także obcokrajowcy z przyjemnością tam odpoczywają.

Kraków posiada góry niemalże na wyciągnięcie ręki, można wybrać się w Tatry autem w mniej więcej godzinę. To wspaniałe miasto pełne naprawdę wyjątkowej kultury, co podkreślają wszyscy goście. To wreszcie świetna baza hotelowa oraz gastronomiczna, ułatwiająca wszystkim turystom przebywanie w grodzie kraka.

Każdy chce do Krakowa

Jego atrakcyjność związana jest też z tym, że jest to miasto papieskie, więc przybywa do niego bardzo wielu katolików, którzy zamierzają zobaczyć miejsca z papieżem pochodzącym z naszego kraju. W Krakowie odnaleźć możemy co więcej miejsca stanowiące zabytki przyrody, dlatego możemy stwierdzić, że w tym mieście każdy może znaleźć dla siebie jakieś unikalne miejsce do zwiedzania.

Wszystkim wielbicielom przyrody, niesamowitych atrakcji historycznych oraz wspaniałego klimatu dużego historycznego miasta, rekomendujemy Kraków. Mnogość atrakcji i cudowni ludzie, którzy tu mieszkają i przyjeżdżają tworzą niesamowity klimat, który warto samemu poczuć.