Nie ma się co dziwić, że ludzie starają się unikać komunikacji miejskiej w Krakowie. Autobusy są zwykle bardzo przepełnione, ta sama sytuacja dotyczy tramwajów. Lepiej jest więc przesiąść się na elektryczny rower. Także tabor komunikacji publicznej zwykle jest przestarzały, a proces wymiany na nowy trwa bardzo dużo.

To jest kolejnym powodem, dlaczego powinno się korzystać z takiego urządzenia, jak elektryczny rower. Alternatywą dla komunikacji miejskiej publicznej w Krakowie, co prawda mógłby być samochód osobowy, ale w jego przypadku wcale nie jest bardziej wesoło. Po pierwsze więc ceny paliwa cały czas szybują w górę. To powoduje, że niedługo mogą już przekroczyć nawet sześć złotych na jednym litrze.

Najszybszy środek transportu w Krakowie

rower w Krakowie jest fajny

To znowu potwierdza, że najbardziej racjonalnym wyborem będzie elektryczny rower. Kolejny powód, dla którego można się na niego przesiąść, to oczywiście korki uliczne. Korki będą mniejsze tylko wtedy, gdy zmniejszy się ilość samochodów w Krakowie, podczas gdy ta cały czas rośnie. Dlatego nawet duże inwestycje drogowe raczej nie spowodują, że ruch się rozładuje i sytuacja kierowców się poprawi.

Tak więc elektryczny rower jest tym pomysłem, który w bardzo skuteczny sposób pozwoli te wszystkie korki ominąć. Jak widać może być on pełnoprawnym i skutecznym środkiem poruszania się po mieście. Dlatego właśnie powinno się nabyć elektryczny rower. Dzięki niemu uniknie się wszystkich codziennych niedogodności w podróżach po mieście i miejskiej dżungli. Jednocześnie nie będzie dużo kosztowało, bo ilości energii elektrycznej, jakie zużywa, są bardzo małe.